Kuru Pasta

Ev ziyaretlerinin, çay saatlerinin vazgeçilmez ürünü olan Kuru Pastayı tatlı ve tuzlu olarak sizlere sunmaktayız. Gurmella lezzetlerini ister tatlı ister tuzlu kuru pasta olarak Ankara içerisindeki 22 şubemizden temin edebilirsiniz.

Kuru pasta tarifi ve nasıl yapılır, malzemeleri nelerdir diye merak etmenize gerek yok. Gurmella sizin için en kaliteli malzemeleri kullanarak hijyenik bir ortamda gönül rahatlığıyla tüketebileceğiniz unlu mamüller üretmektdir. Bu ürünler, enfes kokusu, kıyır kıyır lezzetiyle her damak zevkine uygun yapılmaktadır. Hem leziz hem pratik, klasik lezzetlerden vazgeçemeyenleri Gurmella şubelerimize bekliyoruz.

En sevilen lezzetler arasında yerini koruyan, dört mevsim keyifle tüketilen kuru pastayla yaş pasta çeşitlerimiz, tuzlu, tatlı, susamlı, marmelatlı, çikolatalı ve daha birçok ürünü bir arada bulabileceğiniz adreslerden biri Gurmella unlu mamulleridir. Ankara’nın birçok yerinde hizmet veren elit pastane ürünleri ile sizleri buluşturan Gurmella, farkını her yerde göstermektedir.

Gurmella Unlu Mamülleri


Gurmella markası, büyük gelişim göstererek her geçen gün büyümekte ve insanların değişen istek ve ihtiyaçlarına karşılık vermek için çaba harcamaya devam etmektedir. Günlük üretimi en fazla olan vitrin ürünlerimiz, gerekli saklama koşullarına uygun muhafaza edilmektedir. Güvenle alışveriş yapabilmeniz adına çalışmalarımıza özen göstermekteyiz. Hizmet sektörümüzde, lezzete âşık ustaların sevgiyle yaptığı Kuru pastayla yaş pasta ürünlerimiz, kalite ve doğallıktan ödün verilmeden hazırlanmaktadır. Herkesi, lezzetin doruklarına ulaştıran tek lokmalık atıştırmalıklar, Gurmella’da her gün taze olarak karşınıza çıkmaktadır.

Herkesin en sevdiği ağızda dağılarak lezzetini ikiye katlayan unlu kuru pastamız, bol tereyağlı görüntüsüyle iştah kabartan misafirlerinizin bayılacağı marmelatlı olan, ucundaki çikolatasıyla hemen dikkat çeken süslü kuru pastamız, ismini şeklinden alan tırtıl pastamız ve daha fazla kuru pasta çeşitlerimiz ile sohbetlerinize tatlılık vermek için yanı başınızdayız.

Pastane vitrinlerinin olmazsa olmaz isimlerinden tatlı ve tuzlu pastalar görsel şöleni yaşatırken tadına bakmadan geçemeyeceksiniz. Hem göze hem damağa hitap eden lezzetin markası Gurmella, kuru pastasından yaş pastalarına, ekmekten keklere yedikçe yediren, herkesin bayıldığı tatları satışa sunmaktadır. Gıda güvenliği doğrultusunda da kalite ve lezzet sunmaya devam etmektedir.

Ankara Kuru Pasta


Tadına doyamayacağınız muhteşem tatların markası Gurmella, undan gelen lezzetlerle Ankara içerisinde 22 mağazasıyla sizlere hizmet veriyor. Gurmella lezzetlerini ister tatlı ister tuzlu pasta olarak ağızda dağılan enfes halleriyle reyonlarımızda bulabilirsiniz. Dost ziyaretlerinizde veya misafir ağırlamalarınızda Gurmella kuru pasta ile ziyaretinizi tatlandırın.

Ankara’da Çankaya, Yenimahalle, Etimesgut, Mamak, Keçiören ve Pursaklar’da Akyurt Süpermarket içerisinde yer alan Gurmella şubesinden ulaşabilirsiniz. Atıştırmalıklarınız sağlıklı ve taze olsun isterseniz Gurmella ürünleri tam size göre.