Özel Tasarım Pasta

Gurmella özel tasarım pasta çeşitlerimiz ile Ankara’da hizmetinizdeyiz. Mağazalarımızda doğum günü, düğün, nişan, özel gün, söz için özel tasarım pasta siparişi ve yaş pasta çeşitleri ile siz değerli müşterilerimize bir çok seçenek sunuyoruz.

Özel Tasarım Butik Pasta Doğum Günü Pastaları Ankara


Özel tasarım pastalarımız ile doğum günü, düğün, nişan, söz gibi özel günlerinizi değerli kılacak tasarımları Ankara içerisinde yer alan üretim tesisimizde gerçekleştiriyoruz. Bu tasarımları Gurmella markası olarak yılların tecrübesi ve kalitesi ile ortaya koyuyoruz.

Özel günleriniz ve doğum günleriz öncesinde Gurmella’nın birbirinden farklı pasta tasarımlarını incelemeden karar vermeyin. Siz hayal edin, biz istediğiniz pastayı tasarlayalım.

Gurmella Özel Tasarım Pasta Çeşitleri ile Ankara’da!


Ankara sınırları içerisinde 21 şubesi ile hizmet veren Gurmella, ürünlerinde kullandığı malzemelerin kalitesi ve sunduğu lezzetiyle ön plana çıkıyor. Ankara’nın en büyük unlu mamüller üretim tesisine sahip olan Gurmella, taze ve günlük üretim yapmakta.

Günlük üretilen ürünlerimizin arasında yaş pasta, kuru pasta çeşitleri, özel tasarım pasta, simit, ekmek, poğaça, ekler, tatlı, baklava ve bir çok ürün grubu bulunmaktadır.

Doğum Günü Pastası Modelleri


Klasik yaş günü pastalarından sıkıldıysanız özel tasarım doğum günü pastalarımız tam size göre! Sipariş için kataloğumuzda yer alan beğendiğiniz bir pasta modelini seçebilirsiniz. Ya da aklınızda olan bir modeli tarif edin size özel pasta tasarımımızı gerçekleştirelim.

1 yaş günü pastası, çizgi film karakterleri pastaları, büst pastalar, doğum günü için en çok tercih edilen pastalar arasında yer alıyor. Çocuğunuzun mutlu olacağı, farklı temalara sahip şeker hamuru pastalar ile günüzü özel kılın. En iyi butik pasta siparişi için bizi arayın!

Özel Tasarım Nişan Söz Pastaları


Düğün nişan söz gibi hayatımızda yer alan nadide günlerde özel tasarım pastalar ile anlam katın. Sizi ifade eden, tarzınızı yansıtan tasarımlar ile gününüzü özelleştirin.

Kişiye Özel Pasta Tasarımları ile Gurmella Hizmetinizde!

Ankara Özel tasarım pastalarımızı görmek ve sipariş vermek için sizleri Akyurt Süpermarketler içerisinde bulunan Gurmella şubelerimize bekliyoruz. Ayrıca 0534 279 4108 numaralı sipariş hattımız arayarak da sipariş verebilirsiniz. Ürünlerimize de Ürünler sayfamızdan göz atabilirsiniz.

Butik Pasta Ankara


Butik pasta Ankara için siparişlerinizi vermeniz çok kolay. Bir telefon ile sipariş verebilir, en kısa sürede hayalinizdeki pastaya kavuşabilirsiniz. Gurmella, Ankara en iyi butik pasta siparişiniz için tek adresiniz!

Siparişleriniz için:
0 534 279 41 08

Tasarım Pasta Fiyatları


Ankara tasarım pasta fiyatları, normal yaş pastalara göre farklılık gösteriyor. Şeker hamuru kullanılarak heykeltıraş tarafından ortaya çıkartılan eşsiz bir tasarım sizlere sunuluyor. Bu sebeplerden dolayı özel tasarım pasta fiyatları normal pastalardan biraz daha yüksek olabiliyor. Gurmella olarak en uygun fiyatlarla kaliteyi sizlere sunmaya gayret etmekteyiz.