Özel Tasarım Pasta | Doğum Günü Pastaları Ankara

Gurmella özel tasarım pasta çeşitlerimiz ile Ankara’da hizmetinizdeyiz. Mağazalarımızda doğum günü, düğün, nişan, özel gün, söz için özel tasarım pasta siparişi ve yaş pasta çeşitleri ile siz değerli müşterilerimize bir çok seçenek sunuyoruz.

çankaya çayyolu-yaş-pasta

Özel Tasarım Pasta Doğum Günü Pastaları Ankara

Özel tasarım pasta çeşitlerimiz ile doğum günü, düğün, nişan, söz gibi özel günlerinizi değerli kılacak tasarımları Ankara içerisinde yer alan üretim tesisimizde gerçekleştiriyoruz. Bu tasarımları Gurmella markası olarak yılların tecrübesi ve kalitesi ile ortaya koyuyoruz.

Özel günleriniz ve doğum günleriz öncesinde Gurmella’nın birbirinden farklı pasta tasarımlarını incelemeden karar vermeyin. Siz hayal edin, biz istediğiniz pastayı tasarlayalım. 

Gurmella Özel Tasarım Pasta Çeşitleri ile Ankara’da!

Ankara sınırları içerisinde 21 şubesi ile hizmet veren Gurmella, ürünlerinde kullandığı malzemelerin kalitesi ve sunduğu lezzetiyle ön plana çıkıyor. Ankara’nın en büyük unlu mamüller üretim tesisine sahip olan Gurmella, taze ve günlük üretim yapmakta.

Günlük üretilen ürünlerimizin arasında yaş pasta, kuru pasta çeşitleri, özel tasarım pasta, simit, ekmek, poğaça, ekler, tatlı, baklava ve bir çok ürün grubu bulunmaktadır.

Doğum Günü Pastası Modelleri

Klasik yaş günü pastalarından sıkıldıysanız özel tasarım doğum günü pasta modellerimiz tam size göre! Sipariş için kataloğumuzda yer alan beğendiğiniz bir pasta modelini seçebilirsiniz. Ya da aklınızda olan bir modeli tarif edin size özel pasta tasarımımızı gerçekleştirelim.

1 yaş günü pastası, çizgi film karakterleri pastaları, büst pastalar, doğum günü için en çok tercih edilen pastalar arasında yer alıyor. Çocuğunuzun mutlu olacağı, farklı temalara sahip şeker hamuru pastalar ile günüzü özel kılın.

Özel Tasarım Nişan Söz Pastaları

Düğün nişan söz gibi hayatımızda yer alan nadide günlerde özel tasarım pastalar ile anlam katın. Sizi ifade eden, tarzınızı yansıtan tasarımlar ile gününüzü özelleştirin.

 

Kişiye Özel Pasta Tasarımları ile Gurmella Hizmetinizde!

özel-tasarım-pasta-ankara
doğum-günü-pastası-tasarımı-ankara
ankara-yaş-pasta-tasarımı

Ankara Özel tasarım pasta çeşitleri görmek ve sipariş vermek için sizleri Akyurt Süpermarketler içerisinde bulunan Gurmella şubelerimize bekliyoruz.  Ayrıca 0534 279 4108 numaralı sipariş hattımız arayarak da sipariş verebilirsiniz.