Pastane Ürünleri

Pastane ürünleri ve unla yapılan tüm ürünler, Gurmella markasıyla satılmaktadır. Gurmella marka ürünleri alanında deneyimli gıda mühendisleri tarafından sürekli olarak denetlenmektedir. Kaliteli ürün ve hizmette sürekli gelişim göstermekteyiz. Güvenilir, dürüst ve dinamik hizmet anlayışımız ile yıllardır markamızı özenle koruyor ve size güven vermeye devam ediyoruz.

Sağlıklı ve güvenli çalışma ortamının üretimi olan Gurmella pastane ürünleri, undan gelen enfes lezzetleri üretmeye ve sizinle buluşturmaya devam ediyor. Mutlu günleri, hatırda kalan anıları keyifli ve lezzetli hale getirmeyi başarmak için çalışıyoruz. Hünerli ellerden geriye kalanlar, fırından yeni çıkmış taptaze ürünler, birbirinden güzel kokan lezzetler, her güne farklı tatlar ve sabırsızca sizlerin gelişini beklemeye devam eden Gurmella çalışanları ve muhteşem sonuç ile hizmette sınır tanımıyoruz.

Lezzetin her dili konuştuğuna inanan Gurmella unlu mamuller, herkese hitap etmekten mutluluk duymaktadır. Sizlere sunduğu pastane ürünlerini, her ayrıntıda gösterdiği kaliteyi, özgün tatları ile süslemektedir. Ankara içerisinde 22 şubesi bulunan Gurmella, güvenli alışverişin lezzetli halini ve pastane ürünleri’ni sizlere sunmaktadır.

Gurmella Undan Gelen Lezzetler Pastane Ürünleri


Anne elini aratmayacak pastane ürünleri, yumuşacık poğaça, çıtır çıtır börek, soğuk baklava, meyveli yaş pasta, şekli kıtır kendisi çıtır tulumba ve daha fazlasını ister konuğunuza ister sevdiklerinize ikram edin dilerseniz bir bütün tepsiyi kendinize ayırın, lezzetine doyamayacaksınız.

Unla harmanlanmış ekmek, sevgiyle pişirilen poğaça, susamlı lezzetin baş tacı olan simit, özenle süslenen yaş pasta, çayınıza tat katan kuru pasta ve daha onlarca çeşit pastane ürünleri’ni Gurmella şubelerinde bulabilirsiniz. Özel günler, davetler, çay saatleri, doğum günleri, toplantılar ve diğer tüm özel günlerde sizlerle birlikteyiz. Her nerede olursanız olun ister evinizde ister şirketinizde hiç yorulmadan, konuklarınızı ağırlamanın güzelliğini bizimle yaşayın. Gelenekler tatlar, keşfedeceğiniz zengin menü ile hayatınızı daha lezzetli hale getirmek için Gurmella markasını keşfedin.

Pastane Fiyatları


Gurmella pastane ürünleri, güven ve lezzeti üst seviyede sunarken uygun fiyat kalitesiyle de yüzünüzü güldürecektir. Damak zevkinize uygun en doğal ürünler, ev yapımı lezzetler için bizi tercih edebilirsiniz.

Birbirinden lezzetli ürünler, pastane reyonumuzda taze ve günlük olarak siz değerli müşterilerini beklemektedir.